MÖBLER / Bord / Sybord 5133154
nr 513 3154
Sybord
Mahogny, 1800-tal, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 mars 2008
kl 17:07:41
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
650 kr
400 kr
600 kr